Pierre Olofsson färglitografi
2018-11-03
583827
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 44/90 färglitografi, 35,5 x29 cm