Ring 1700-tal guld
2018-10-24
583801
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RING, låghaltigt guld och paste i montage av silver, 1700-talets slut, baksida med lucka, silhuettklipp, ringstorlek ca 16 mm, total vikt ca 8,5 g