Ulla Parkdal Röllakan
2018-10-27
583795
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULLA PARKDAL, röllakan, monogramsignerad UP, ca 245x165 cm
fransar med skador, smärre fläckar