Bulldog i brons
2018-10-25
583733
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 3/25, mörkpatinerad brons, höjd 49 cm