Andreas Wargenbrant
2018-10-25
583728
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): ´´Forbidden Fruit´´, signerad och numrerad 19/99, förgylld brons, höjd 33 cm