Liisa Tanner oljemålning
2018-10-24
583707
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LIISA TANNER (1902-1986): Porträtt, olja på duk, signerad Liisa Tanner, daterad 1947, ca 45x39 cm