Nils G Stenqvit färglitografi
2018-10-31
583463
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS G STENQVIST (1934-2005): "Källan", signerad Nils G. Stenqvist, daterad 1988 och numrerad 25/125, färglitografi, bildstorlek ca 63x27 cm
Ej examinerad ur ramen