Carl Otto Hultén färglitografi
2018-10-31
583412
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), Komposition, signerad, C. O. Hulténoch numrerad 108/225, färglitografi, bildstorlek ca 64x54 cm
Ej examinerad ur ramen