Anne Nilsson Clown champagneglas
2018-10-25
583353
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANNE NILSSON, "Clown", champagnestrutar, 3 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 27 cm