Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
STUDIOLAMPA, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, lackerad fot, fäste och strålkastare, justerbar, stommens höjd ca 187 cm
Smärre ytskador, ej funktionstestad
583235
2018-10-30