Ljuskrona
2018-10-24
583208
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets börajn för 4 ljus, försilvrad stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd 67 cm
Slitage