Brosch girondell med diamanter Tema smycken
2018-11-08
583164
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
BROSCH, girondell, guld och silver, 1800-tal, ej fullslipade diamanter totalt ca 2 ct, kistfattade, vita till lätt grå, inneslutningar, stämplad med kattfot, nål med säkerhetslås, vikt ca 20,8 g
Bruksslitage