Ljusstakar silver
2018-10-26
583159
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, 1900-talets mitt, svenska importstämplar, höjd ca 17 cm, fylld botten
Stearinfläckar