Perukstock Kina
2018-10-24
583131
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PERUKSTOCK,, Kina, 1900-talets början, motiv med fågel och blommor, porslin, höjd ca 28 cm
Glasyrspricka, slitage