Oidentifierad konstnär olja
2018-10-24
583103
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustvy med segelfartyg i solnedgång, signerad Ole Hansen, olja på duk, 70x100 cm