Spegel 1700-tal Frankrike
Vollendet
2018-10-26
583096
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SPEGEL, Louis XVI, sent 1700-tal, Frankrike, rak form med skuren dekor, baksida i trä, ram i gips ca 74x52 cm
Större slitage, anlupet glas, förgyllningsbortfall