Holden akvarell
2018-10-30
583083
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARTHA HOLDEN (USA, Tennesee 1951): Komposition, signerad Holden, 1981, blandteknik på papper, ca 146x95 cm