Roland Kempe oljemålning
2018-11-11
583054
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991), "Fonda Pedro", signerad Kempe, olja på duk med applikation, ca 90x116 cm