Silver
2018-10-24
583033
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, SKEDAR, TESIL, FAT, m.m., silver delvis låghaltigt, 1900-tal, vikt ca 440 g
Slitage, bucklor, delvis gravyr