Oljemålning
2018-10-24
583010
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 16/1700-tal, ryttare och hund, olja på duk, ca 40,5x33 cm
Renoverad, uppfodrad på pannå