Lars Norrman, färglitografi
2018-10-21
582990
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): färglitografi signerad Lars Norrman, 12/360, mått ca 63x44 cm
Ej examinerad ur ram