Madeleine Pyk litografi
2018-10-21
582973
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med hus och fågel, signerad samt EA, litografi 79x61 cm