Chiffonjé
2018-10-21
582952
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, STOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, höjd ca 119, 92x44, sitthöjd 44 cm, nyckel finns
Slitage, renoverad, kompletterad, skador, sprickor