Stolar sengustaviansk
2018-10-21
582941
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, sengustaviansk, 1800-talets början, skuren dekor, bemålad och bronserad, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, lagningar