Bent Gammelgaard oljemålning
2018-10-21
582936
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENTE GAMMELGAARD (född 1943): Stadsmotiv, monogramsignerad BG, olja på duk, ca 100x80 cm, oramad