Peter Dahl Fredmans epistlar
2018-10-21
582823
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, ca 42x57 cm