Peter Dahl färglitografi
2018-10-20
582822
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Från KB med konstnären Peter Dahl, signerad och numrerad 17/375, färglitografi ca 30x40 cm