LENNART RODHE
2018-10-21
582795
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1970, 94/150, färglitografi, ca 50x36 cm