Yrjö Edelmann paket
2018-10-20
582786
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Löpare, signerad och numrerad Edelmann, 45/360, färglitografi, bladmått ca 64x46 cm