Stolar 1900-talets första hälft
2018-10-21
582762
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45, rygghöjd 87 cm, extra tyg till sitsarna medföljer
Slitage, senare klädsel, en stol med avslag (vid hörn)