Lackask Japan
2018-10-21
582730
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASK, lack, Japan, 1900-talets andra hälft, rektangulär form, dekor i pärlemor av prunus, på tassar, ca 25x10 cm
Smärre nagg