Johannes Olsson oljemålning
2018-10-24
582708
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1977, olja på duk, 81x73 cm