Ulrica Hydman-Vallien etsning
2018-10-24
582706
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): Blomsterstilleben, signerad Ulrica HV, PT, färgetsning, bladmått 85x73 cm