Golvlampa
2018-10-21
582646
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, förkromade detaljer, justerbar, höjd ca 155 cm
Slitage, fot med repor/bucklor