Orientmatta
2018-10-26
582637
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, anatolisk/ armenisk, ull på ullvarp, ca 165x105 cm
Langetteringar med slitage/mindre skador, korroderad, renoverad