Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-10-20
582580
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): rosenstilleben, signerad och daterad -17, olja på duk, ca 54x69 cm