Harry Wichmann oljemålning
2018-10-21
582564
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Stadsbild, signerad och daterad Wichmann 1978, olja på pannå, ca 10,5x31 cm