Kaj Franck flaska
2018-10-29
582507
| Klubbat belopp | 1 000 EUR |
| Utropspris | 700 EUR |
KAJ FRANCK, flaska, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, flerfärgat glas, höjd 19 cm.