Fåtöljer 1 par rokokostil 1900-tal
2018-10-26
582471
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, valnöt med senare klädsel, höjd ca 93, sitthöjd 43 cm
Stötmärken förekommer, lagnignar