Göran Brunius oljemålning
2018-10-19
582368
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): Trädet, monogramsignerad samt ristad signatur, olja på duk, ca 48x58 cm