Lennart Jirlow färglitografi
2018-10-19
582318
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården I", signerad L. Jirlow, färglitografi, L/LXX. ca 46x55 cm
Något gulnad