Edvin Öhrström skål Ariel Orrefors
2018-10-26
582305
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors 1950-tal, Ariel, dekor av ränder i mörkrött, signerad Orrefors Ariel 1711 E E.Öhrström, höjd ca 8, diameter 25 cm
Bottenringsnagg