Huss Wallin litografi
2018-10-19
582264
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Stockholmsmotiv, söder, signerad och daterad M. Huss W., färglitografi, ca 51x45 cm
I blyerts under litografi till vänster: Till Råland kram från Mona