Maurice Moberg olja
2018-10-19
582257
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 67x82,5 cm