Orientmatta
2018-11-01
582164
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, sannolikt Bidjar, ca 190x140 cm
Slitage. Langetering med slitage och skador.