Landskap oljemålning
2018-10-19
582146
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskap, signerad T Hacquard, olja på duk, ca 25x18 cm