Kakformar
2018-10-20
581945
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAKFORMAR, 2 st., koppar, 1800-tal, invändigt förtennade, diameter 32, resp 31x23 cm
Slitage