Lennart Rodhe färglitografi
2018-10-18
581935
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): (3) Kompositioner, signerad och daterade Lennart Rohde 1997, numrerade, färglitografi, vardera 20x16 cm