Madeleine Pyk färglitografi
2018-10-18
581932
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad M Pyk, 165/300, färglitografi, ca 32x26 cm