Ljuskrona barockstil
2018-10-21
581847
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, barockstil, för 6 ljus, mässing, höjd ca 33 cm
2 ljusarmar med lagningar